Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu 2019 - Banka ve Kredi Rehberi
 • YARIM ALTIN
  884,84
  % -0,07
 • $ DOLAR
  5,7947
  % 0,00
 • € EURO
  6,4692
  % -0,09
 • £ POUND
  7,4903
  % -0,51
 • ¥ YUAN
  0,8210
  % 0,17
 • РУБ RUBLE
  0,0910
  % -0,03
 • BITCOIN
  47535,563
  % 3,41
 • BIST 100
  98.415
  % 0,00
Aranacak kelimeyi yazın ve enter tuşuna basın...

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu 2019

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu 2019

Yapı krediden kredi kartı başvurusunda bulunmak isteyen kişiler, bankanın hem en uygun kredi kartı seçeneklerinden dilediği kartı seçebilir hem de en kolay başvuru kanallarından bankaya kredi kartı başvurusunda bulunabilirler. Bankanın sahip olduğu kredi kartı seçenekleri ile alışveriş keyfini daha da kazançlı hale getirmek isteyen kişiler, oldukça uygun koşullarda bankanın sunmuş olduğu ayrıcalıklı kredi kartlarından dilediklerine başvuruda bulunabilirler. Yapmış olduğu tüm alışverişlerde kazançlı çıkmak isteyenlerin ortak tercihi olan Yapı Kredi, aynı zamanda oldukça uygun taksitlendirme imkanlarına da sahiptir. Yapı Kredi bankası kredi kartı başvurusunda bulunmak isteyen kişiler, bankanın gereken şartlarını sağladığında bankanın kredi kartı avantajlarından faydalanabilmektedirler.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kart Çeşitleri

Yapı Kredi bankası kredi kartı çeşitleri, bankanın kart hizmetlerinden faydalanmak isteyen herkesi düşünülerek hazırlanmış olan kartlardır. Buna göre Yapı kredinin müşterileri için sunmuş olduğu en avantajlı kredi kartları şunlardır;

 • World Ccard,
 • Adios,
 • Play Card,
 • Yapı Kredi Adios Premium,
 • Yapı Kredi Crystal,
 • Yapı Kredi World Premium,
 • Yapı Kredi World Gold,
 • Yapı Kredi Opet,
 • Yapı Kredi Koç Ailem

Gibi kartlar bankanın uygun fırsatlarla müşterilerine sunmuş olduğu kartlardır. Bankanın sahip olduğu tüm kredi kartları özellikle yapmış olduğu harcamalar için aynı zamanda kazanmak isteyen kişiler tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu 2019

Finansbank kredi kartlarına başvurmak için uygulanacak belli başlı yöntemler vardır. Finansbank kredi kartlarının en dikkat çekici özelliği ise belirli meslek gruplarına özel seçenekler sunmasıdır. Finansbank tarafından ev hanımları, doktorlar ya da emekliler için farklı özelliklere sahip kredi kartları ile hazırlanmıştır. Finansbank tarafından hazırlanan kartlara sahip olmak isteyen vatandaşlar Finansbank şubeleri ve Finansbank internet sitesinden gerekli bilgi alabilmektedir.

İlgili İçerik

Yapı Kredisi Bankası World Card

Yaptığı tüm alışverişlerden kazanmak isteyen kişilerin tercihi olan Yapı Kredi Bankası World Card, aynı zamanda alışverişini keyifli hale getirmek isteyen kişilerin de tek tercihidir. World Kart sahipleri yapmış oldukları alışverişlerden hem ekstra puanlar kazanabilirken hem de uygun geri ödeme koşulları ile kendi geri ödeme planlarını rahatça oluşturabilirler. Aynı zamanda banka müşterilerine farklı pek çok World Kart avantajını da sunmaktadır. Bankanın World Kart kredi kartından faydalanmak isteyen kişiler bankanın resmi internet sitesi üzerinden başvurularını tamamlayabilmektedirler.

Yapı Kredi Adios Kredi Kartı

Adios kredi kartı, yapı kredinin en uygun avantajlarla müşterilerine sunmuş olduğu en özel kartlardan bir tanesidir. Özellikle seyahat etmeyi seven kişiler için tasarlanmış olan bu kart sayesinde kişiler, yaptıkları harcamalardan kazanmış oldukları puanlar ile uçak biletlerini uygun fiyata alabilme şansına sahiptirler. Aynı zamanda biriktirdiği puanlarla otel rezervasyonu dahi yapabilen kişiler, bankanın sunmuş olduğu oldukça avantajlı kampanyalar ve geri ödeme planlarıyla tam olarak bir ayrıcalık elde etmiş olurlar. Siz de adios ile bedava seyahat etmek isterseniz, bankanın müşterileri için sunmuş olduğu uygun kampanyaları takip ederek bu fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Play Kart

Play kart, yapı kredi bankasının öğrenciler için sunmuş olduğu en avantajlı olan kartlardan bir tanesidir. Özellikle yıllık kart aidatı alınmayan bu kartlardan öğrenciler oldukça uygun fırsatlarla faydalanabilmektedirler. Yapı Kredi bankası, öğrenciler için sunmuş olduğu bu kartla öğrencilerin hem harcamalarını kazandırırken hem de play puanları ile avantajlı alışveriş yapmasına da destek olacaktır. Üniversite öğrencileri tarafından sıkça tercih edilen bu kartlar, yapılan alışverişlerin taksitlendirilmesini ve geri ödeme planlarının kolaylaştırılmasını sağlamaktadır. Bankanın play kart avantajından faydalanmak isteyen kişilerin Yapı Kredi Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapacakları başvurular ile şubeler üzerinden yapacakları başvurular hızlıca değerlendirilir ve kişiler kartlarına 15 gün içerisinde sahip olur. Ancak play kart almak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli ayrıntı bankanın bu kartı sadece öğrenciler için sunuyor olmasıdır. Bu yüzden bankaya play kredi kartı başvurusu yapmak isteyen kişiler mutlaka öğrenci işlerinden almış oldukları öğrenci belgeleri ya da öğrenci kimlikleri ile uğramalıdırlar.

Yapı Kredi Crystal Kart

Crystal Kart, Yapı Kredi Bankasının müşterilerine oldukça ayrıcalıklı olarak sunmuş olduğu kartlardan bir tanesidir. Buna göre Crystal kart sahipleri olanakları;

 • Yapmış oldukları seyahatlerde gerekli puanları kolayca hesaplayabilirler,
 • En seçkin restoranlar ve otellerde oldukça avantajlı indirimlerden faydalanabilirler,
 • Limitleri oldukça yüksektir.

Hayatının her alanında ayrıcalıklı olmak isteyen kişiler için sunulan Crystal kartlar, özellikle seyahate ve alışveriş yapmaya düşkün olan kişiler için tasarlanmış kartlardır. Buna göre kişiler sahip olmuş oldukları bu kartlar ile;

 • Yurt içi veya yurt dışı uçak biletlerini,
 • Otellerini,
 • Turlarını,
 • Gemi turlarını,
 • Jet, yat, limuzin kiralama ihtiyaçlarını,
 • Araç kiralama,

Gibi tüm seyahatlerine ilişkin ihtiyaçlarını bankanın sunmuş olduğu bu avantajlı kartla giderebilmektedirler. Aynı zamanda banka müşterileri için kendi puanları yoksa avans puan olanağını da sunmaktadır. Buna göre tüm harcamalarını beklemeden yapan kişiler, sahip oldukları kartlar ile her yerde ayrıcalıklı olmanın tadını çıkarırlar.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu 2019

2019 yılında Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu yapabilmek için; öncelikle kişinin bankada bir banka hesabı açtırması gereklidir. Kredi kartı başvuru sürecindeki yapılacak işlemleri bu işlemden sonra yapmaya başlamalıdır. Ziraat Bankası’na kredi kartı başvurusu yaparken gerekli olan evraklar şunlardır:Kişinin nüfus cüzdanı ve T.C kimlik numarası gereklidir.Kişi eğer çalışıyor ise bunu kanıtlayabilmesi için maaş bordrosu gereklidir. Maaş

İlgili İçerik

Yapı Kredi World Gold Kart

Yapı kredinin sunmuş olduğu en özel kartlardan birisi olan World Gold kart, özellikle yaşam kalitesine önem veren kişiler için dizayn edilmiş bir karttır. Gerek seyahat harcamaları gerekse tüm alışverişlerde oldukça uygun şekilde kullanılabilen bu kartlar, müşterilerine özel ayrıcalıklara sahiptir. Yaşam kalitesini her zaman bir adım öne taşımak isteyen kişiler, bankanın World Gold kartı için başvuruda bulunabilirler. Bankanın World Gold Kart fırsatları ise şunlardır;

 • Tüm araç kirama, seyahat, kültürel aktiviteler ve restoran gibi organizasyonların yapılmasını sağlar.
 • Alışveriş güvencesi vardır.
 • Müşterilerine asistan hizmeti sunar.

Yukarıda verilen avantajlar Yapı Kredi World karta sahip olan kişilerin elde edeceği avantajlardır. Bankanın müşterileri için sunmuş olduğu avantajlar hakkında detaylıca bilgi almak isteyen kişiler, bankaya ait resmi internet sitesini ziyaret edebilir ya da herhangi bir Yapı Kredi Bankasın şubesine uğrayarak gereken detayları alabilirler.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvuru Merkezi

Yapı kredi bankası, kredi kartı başvurularını başvuru merkezi üzerinden almaktadır. Oldukça avantajlı olan bankanın kredi kartlarına başvuru yapmadan önce kişilerin hangi kredi kartını alacaklarını netleştirmesi en önemli durumlardan bir tanesidir. Bankanın resmi internet adresi olan https://www.yapikredi.com.tr/basvuru-merkezi/kredi-karti-basvurusu adresi üzerinden istedikleri karta ilişkin tüm bilgilere ulaşabilen kişiler aynı zamanda kart başvurularına ilişkin tüm detayları da aynı sayfa üzerinden görüntüleyebilmektedirler.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvuru Merkezi Formu

Kişilerin tüm başvuru detaylarına ulaşması için öncelikle sistem üzerinde yer alan;

 • T.C. kimlik numarası,
 • Cep telefonu,
 • Güvenlik kodu,

Gibi alanları doldurarak devam etmesi gerekmektedir. Bu sayede banka, kişilere sistem üzerinden bol taksit avantajlı kredi kartları imkanlarını oldukça hızlı bir şekilde sunacaktır.

Yapı Kredi Opet Kart

Opet kart ile Opet istasyonlarından yapacakları tüm akaryakıt harcamalarını kazançlı hale çevirmek isteyen kişiler için oldukça ideal olan Opet kart, müşterilerine yakıt alımlarında oldukça kazançlı alışveriş sağlamaktadır. Her yakıt alımında Opet üzerinden yakıt puan kazanan kişiler, kazanmış oldukları bu puanları bir sonraki yakıt alımlarında kullanabilmektedirler. Tek seferde Opet istasyonlarından yapılan 125 TL’lik alışverişlere Opet puan sağlayan banka, yakıt alımlarında anında 5 TL, toplamda ise 25 TL opet puan kazandırmaktadır.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu 2019

Kredi kartını Akbank’tan almak isteyen kişiler, bankanın online işlemler sistemi üzerinden kredi kartı başvurularını anında yapabilmekte ve oldukça uygun geri ödeme koşullarına sahip olan kredi kartlarını hızlı bir şekilde alabilmektedirler. Türkiye’nin önde gelen bankalarından birisi olan ve bu alanda kendisini oldukça geliştiren Akbank, yıllardır müşterilerine kaliteli ve avantajlı bankacılık hizmetlerini sunmaktadır. Oldukça uygun kredi olanaklarına sahip olan banka aynı zamanda ülkemizde ve yurt dışında pek çok

İlgili İçerik

Yapı Kredi Bankası Opet Kart Başvurusu

Opet kart almak isteyen kişiler, başvurularını OPET yazıp arada boşluk bırakarak T.C. kimlik numarası ile birlikte 4421’e gönderebilirler. Aynı zamanda bankanın www.yapıkredi.com.tr adresi üzerinden de kişilerin yapmış oldukları başvurular en kısa sürede değerlendirmeye alınacaktır. Yapı Kredinin uygun avantajlarından haberdar olmak isteyen kişiler, bankanın mobil uygulaması üzerinden diledikleri tüm bilgilere anında ulaşma imkanına sahiptirler.