İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu 2019 - Banka ve Kredi Rehberi
 • YARIM ALTIN
  863,94
  % -0,35
 • $ DOLAR
  5,7449
  % -0,11
 • € EURO
  6,3531
  % 0,14
 • £ POUND
  7,4259
  % 0,10
 • ¥ YUAN
  0,8211
  % 0,06
 • РУБ RUBLE
  0,0903
  % 0,28
 • BITCOIN
  48699,645
  % -0,22
 • BIST 100
  105.380
  % 1,54
Aranacak kelimeyi yazın ve enter tuşuna basın...

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu 2019

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu 2019

İş Bankası kredi kartı talebinin gerçekleştirilebileceği pek çok kanal bulunmaktadır. İş Bankası kredi kartı olan Maximum Kart sayesinde 200.000 binden fazla işyerinde alışveriş yapma imkanı bulunmaktadır. Çeşitli taksit seçeneklerinin yanında, MaxiPuan kazanma şansı da sunan Maximum Kart’a sahip olmak isteyen kişilerin, banka tarafından belirlenmiş tüm koşulları yerine getirmesi ve doğru kanal üzerinden başvurusunu gerçekleştirmesi gerekmektedir.

İş Bankası Kredi Kartı

İş Bankası Maximum Kart adını verdiği kredi kartı sayesinde, müşterilerinin pek çok fırsattan faydalanmasına olanak sağlamaktadır. Visa ambleminin geçmekte olduğu tüm işletmelerde kullanıma uygun olan Maximum Kart sayesinde, yapılan her alışverişte puan kazanmak ve ilerleyen zamanlarda bu puanlarla alışveriş yapmak mümkündür. Pek çok çeşide sahip olan Maximum Kart, yurtiçinde olduğu gibi yurt dışında da geçmekte olup, yurtdışında yapılan alışverişler için de puan kazanma imkanı sunmaktadır.

İş Bankası Kredi Kartı Çeşitleri

İş Bankası kredi kartı türleri her müşterisinin ihtiyacına ve tercihlerine hitap etmek amacıyla, 4 ayrı türe ayrılmaktadır. İş Bankası kredi kartlarının türleri ve her kartın sahip olduğu özellikler şu şekilde belirtilmektedir:

 • Maximum Kart: Türkiye içinde ve yurt dışlında kullanıma uygun olan Maximum Kart, 200 binden fazla işletmede kullanıma uygun olan, geniş çaplı kredi kartıdır. Yapılan alışverişleri eşit taksitlere bölmek ve ödemesini kolayca gerçekleştirmek mümkündür. Yurtdışı alışverişlerinde yapılan tüm harcamalar, toplam döviz borcu olarak hesaplanır ve ödemesi kolayca gerçekleştirilir. Alışveriş kolaylığının haricinde, ihtiyaç duyulan her anda Maximum Kart üzerinden nakit avans çekimi gerçekleştirilebilir. Çekilen nakit avansların geri ödemesini, 12 aylık vadeler halinde, eşit şekilde gerçekleştirmek mümkündür.
 • Maximum Premier Kart: Yurtdışı harcamaları için herhangi bir kur riski doğurmayan Maximum Premier Kart sayesinde, yurtdışında gerçekleştirilen alışverişlerin ödemesi sırasında herhangi bir problemle karşılaşma olasılığı ortadan kalkmaktadır. Maximum Kart’ın sahip olduğu tüm özellikleri de içerisinde barındırmakta olan Maksimum Premier Kart sayesinde, yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerinde çeşitli fırsatlardan faydalanmak ve geri öderken herhangi bir problemle karşılaşmamak mümkünüdür. Yurtiçinde kullanımları için TL limiti barındıran Premier Kart’ın, yurtdışı harcamalarında kullanılmak üzere USD limiti de mevcuttur.
 • Maximum Gold Kart: Yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirilen tüm harcamaları, TL üzerinden değerlendirme ve ödemesini TL ile yapma hakkı sunan tek kredi kartı olma özelliğine sahiptir. Maksimum Kartın sahip olduğu tüm ayrıcalıkları içinde barındırmakta olan Maximum Gold Kart, MasterCard kategorisine dahil olmakta olan bir kredi kartıdır. Yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirilen tüm harcamalarda Maxipuan kazandırmakta olan Gold Kart ile Türkiye ve dünya üzerindeki anlaşmalı tüm bankalardan alışveriş yapma imkanı bulunmaktadır.
 • Maximum Platinium Kart: Maximum Kart’ın sahip olduğu tüm özellikleri bünyesinde barındıran Platinium Kart, yurtiçi ve yurtdışındaki tüm harcamalar için uygun bir kredi kartıdır. Yurtdışında gerçekleşen alışverişlerin döviz üzerinden ödenmesini sağlayan Platinium Kart, ilk taksitin geçmesinin ardından mevcut borcu TL cinsine çevirmekte ve kişilerin kur dengesizlikleri sebebiyle herhangi bir mağduriyet yaşamasını önlemektedir.
Akbank Kredi Kartı Başvurusu 2019

Kredi kartını Akbank’tan almak isteyen kişiler, bankanın online işlemler sistemi üzerinden kredi kartı başvurularını anında yapabilmekte ve oldukça uygun geri ödeme koşullarına sahip olan kredi kartlarını hızlı bir şekilde alabilmektedirler. Türkiye’nin önde gelen bankalarından birisi olan ve bu alanda kendisini oldukça geliştiren Akbank, yıllardır müşterilerine kaliteli ve avantajlı bankacılık hizmetlerini sunmaktadır. Oldukça uygun kredi olanaklarına sahip olan banka aynı zamanda ülkemizde ve yurt dışında pek çok

İlgili İçerik

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Şartları

İş Bankası kredi kartı başvuru koşullarının yerine getirilmesi durumunda, mevcut kredi kartlarından bir tanesine başvuru yapmak mümkündür. Gerekli şartların yerine getirilmemesi durumunda kabul edilmeyen İş Bankası kredi kartı başvurusu için aranan koşullar şu şekilde sıralanmaktadır:

 • 18 yaşını tamamlamış olmak,
 • 18 yaşından küçük olan kişiler için aile bireylerinin kefil gösterileceği bir belgenin sunulması,
 • Kredi notunun normal ve normalüstü olması,
 • Kartın taksitlerinin eksiksiz biçimde ödenebilmesini sağlamak için düzenli bir gelire sahip olmak ve taksitlerin ödenebileceğini kanıtlamak amacıyla “Gelir Belgesi” sunabilmek.

Bu şartları sağlayan tüm kişilerin, İş Bankası kredi kartı başvurusunda bulunma hakkı mevcuttur

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Maximum Kart başvurusu için gereken belgelerin tamamlanmasının ardından, İş Bankası’nın sunmuş olduğu kanallar aracılığıyla başvuruyu hızlı bir şekilde gerçekleştirmek mümkündür. İş Bankası kredi kartı olan Maximum Kart’a başvuruda bulunmak için, banka tarafından talep edilen belgeler şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Düzenli geliri kanıtlamak amacıyla kullanılan “Gelir Belgesi”
 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Gerekli durumlarda kefil gösterilecek kişinin kimlik belgesi fotokopisi
 • Özel sektör çalışanları için SGK dokümanı

İş Bankası Kredi Kartı Şubeden Başvuru

İş Bankası kredi kartı başvurusu şubeden kolayca gerçekleştirilmektedir. Herhangi bir İş Bankası şubesine gitmenin ardından, yetkili kişilere başvuru talebini belirtmek ve gereken belgeleri teslim etmek yeterli olacaktır. Görevli kişi tarafından yapılan bilgilendirmelerin ve kredi kartı tipini seçmenin ardından, kredi kartı başvurusu işleme alınmış olacaktır.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu 2019

2019 yılında Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu yapabilmek için; öncelikle kişinin bankada bir banka hesabı açtırması gereklidir. Kredi kartı başvuru sürecindeki yapılacak işlemleri bu işlemden sonra yapmaya başlamalıdır. Ziraat Bankası’na kredi kartı başvurusu yaparken gerekli olan evraklar şunlardır:Kişinin nüfus cüzdanı ve T.C kimlik numarası gereklidir.Kişi eğer çalışıyor ise bunu kanıtlayabilmesi için maaş bordrosu gereklidir. Maaş

İlgili İçerik

İş Bankası kredi Kartı Web Sitesi Başvurusu

İş Bankası kredi kartı başvurusu internetten kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. İş Bankası kredi kartı başvurusunu internet üzerinden gerçekleştirmek isteyen kişilerin kullanabilmesi için İş Bankası tarafından, iki ayrı adres sunulmaktadır. Bu adreslerden bir tanesi www.Maximum.com.tr iken diğer bağlantı ise www.isbank.com.tr adresidir. Bu iki web sitesi üzerinden de gerçekleştirilecek olan kredi kartı başvurusu için; T.C. Kimlik numarası, ortalama gelir bilgisi ve cep telefonu numarası talep edilmektedir. Tüm bu bilgilerin doğru ve eksiksiz biçimde girilmesinin ardından, anında kredi kartı başvurusu yapmak mümkündür. Cep telefonuna gelmekte olan SMS’de yer alan kodu ilgili alana girmenin hemen ardından, İş Bankası kredi kartı başvurusunun sonucunu öğrenmek mümkündür.

İş Bankası Kredi Kartı SMS İle Başvuru

İş Bankası kredi kartı başvurusu SMS yolu üzerinden, kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir. SMS yoluyla kredi kartı başvuruları için “4402” numarasını kullanmakta olan iş Bankası’ndan SMS yoluyla kredi kartı talep etmek için yapılması gerekenler şu şekilde belirtilmektedir:

 • Cep telefonlarının kısa mesaj bölümüne girdikten sonra, “NAKIT” yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, T.C. Kimlik numarası, talep edilen kredi kartı limiti ve aylık gelir miktarı yazılmalıdır. Tüm bu bilgilerin arasında birer boşluk bırakılması gerekmektedir yazılan mesaj 4402’ye gönderilmelidir.

Kredi kartı başvurusunu SMS ile gerçekleştirecek olan kişilerin dikkat etmesi gereken nokta; aylık gelir bilgisini ve talep ettikleri limit tutarını harfle değil, rakamla yazmaktır. Bu bilgileri yazıyla yazan kişilerin başvurusu, İş Bankası tarafından geri çevrilmektedir.

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu 2019

Finansbank kredi kartlarına başvurmak için uygulanacak belli başlı yöntemler vardır. Finansbank kredi kartlarının en dikkat çekici özelliği ise belirli meslek gruplarına özel seçenekler sunmasıdır. Finansbank tarafından ev hanımları, doktorlar ya da emekliler için farklı özelliklere sahip kredi kartları ile hazırlanmıştır. Finansbank tarafından hazırlanan kartlara sahip olmak isteyen vatandaşlar Finansbank şubeleri ve Finansbank internet sitesinden gerekli bilgi alabilmektedir.

İlgili İçerik

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

İş Bankası kredi kartı başvuru sonuçları, başvuru esnasında doldurulmakta olan formda yer alan cep telefonu numarasına kısa mesaj olarak iletilmektedir. Eğer başvuru esnasında cep telefonu numarası hatalı tuşlanmış ya numarada bir değişiklik olmuşsa, başvuru sonucu İş Bankası görevlileri tarafından, kişinin kayıt etmiş olduğu mail adresine iletilecektir. Kişinin kredi kartı alma hakkına sahip olup olmadığı konusunda net bilgi sağlanması amacıyla gönderilen başvuru sonuçları, başvurunun ardından geçen 1 hafta ila 10 günlük süre içerisinde bildirilmezse, kişilerin en yakın iş Bankası şubesine gitmesi ve başvuru sonuçlarını bu kanal üzerinden öğrenmesi gerekmektedir. İş Bankası şubesine gitmek istemeyen kişiler, kredi kartı başvuru sonuçlarını müşteri hizmetleri üzerinden de sorgulama hakkına sahiptir. “0850 724 0724” numaralı iş Bankası müşteri hizmetlerinin aranmasının ardından, müşteri hizmetleri tarafından talep edilen T.C. Kimlik numarasının verilmesiyle birlikte, yapılan başvuru sonucunda kredi kartı almak için hak kazanılıp kazanılmadığı konusunda bilgi sahibi olmak mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı Faiz Hesaplama 2019 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.