İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar 2019 - Banka ve Kredi Rehberi
 • YARIM ALTIN
  884,77
  % -0,06
 • $ DOLAR
  5,7951
  % 0,00
 • € EURO
  6,4697
  % -0,09
 • £ POUND
  7,4908
  % -0,51
 • ¥ YUAN
  0,8210
  % 0,17
 • РУБ RUBLE
  0,0910
  % -0,03
 • BITCOIN
  47599,345
  % 3,55
 • BIST 100
  98.415
  % 0,00
Aranacak kelimeyi yazın ve enter tuşuna basın...

İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar 2019

İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar 2019

Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar zaman zaman sundukları bu hizmetlerle nakit ihtiyacı olan kişilere düşük tutarlı krediler vermektedir. İcralık olanlara kredi veren bankalar bu hizmeti sağlarken güvence istemekte ve birçok önemli prosedür uygulamaktadır. Ödenmemiş, geciken ya da farklı bir nedenle kredi notunun düşmesine neden olan kişilerin yeniden kredi alabilmesi, icralık olduğu için oldukça zordur. Türkiye’de gelişen bankacılık sektörü ve beraberinde gelen rekabet ortamı sayesinde icralık olan kişilerin borçlarının yapılandırılması ve uygun kredi hizmetlerinin sunulması artış sağlamıştır.

İcra Takibi Olanlar Nasıl Kredi Çekebilir?

Avukatlık icralık olanlara kredi imkânı sağlayan bankalardan kredi çekmek günümüzde imkânsız değildir ancak bu kişilerin bankalardan kredi çekebilmesi oldukça zordur. Kredi ya da kredi kartı borcu nedeniyle icralık olmuş kişiler bankaların borç kapama ve borç yapılandırma hizmetlerinden yararlanabilirler. Kredi notunuz, ödenmemiş borç miktarınız ve bankanın yapacağı soruşturmaya göre uygun krediyi alabilirsiniz. Yapılandırma ya da borç kapama kredisi talebinde bulunmadan önce kendi bankanızdan bu konu hakkında bilgi almanız ve mümkünse aynı bankadan işlem gerçekleştirmeniz size büyük ölçüde avantaj sağlayacaktır.  

İcralık Olanlarda Borç Kapama Kredisi İçin Aranan Şartlar

Borç kapatma kredisi şartları normal kredilerle hemen hemen benzer özellikler gösterse de, icra takibi olan kişilere verilen borç kapatma kredileri daha detaylı ve geniş kapsamlıdır. Avukatlık olan kişilerin kredi çekebilmesi için belirlenen şartlar bankadan bankaya değişiklik gösterebilmektedir. Genel itibariyle bu kişilerin kredi çekebilmeleri için:

 • Kredi taksitinin kişinin gelirinin yarısından az olması
 • Güncel kredi borcunun belgelenmesi
 • Gelir belgesinin temin edilmesi

Aranan başlıca şartlardır. Bu kredilerden yararlanmak için kredi notunuzun bankanın belirlediği seviyenin altında olmadığından emin olmanız tavsiye edilmektedir. Bankalara kefil ve ipotek gösterdiğiniz takdirde kredi talepleriniz daha kısa sürede yanıtlanacaktır.   

Ertelemeli Kredi Veren Bankalar 2019

2019 yılı geç ödemeli kredi veren bankalar tarafından sunulan faiz oranları, üst limitleri, vade seçenekleri, başvuru şartlarını ve istenen belgeleri detaylı olarak inceleyerek sizlerle paylaştık. Genel olarak bakıldığında ilk taksiti 3 aya kadar erteleme fırsatı sunan ertelemeli kredi fırsatı sunan bankalar sayesinde ödemelerinizi erteleyebilirsiniz. Sizlerle paylaştığımız bilgileri detaylı olarak inceleyerek kendinize en uygun ertelemeli krediyi seçebilirsiniz.Ertelemeli

İlgili İçerik

İcralık Olanlardan Kredi Çekerken İstenen Belgeler Nelerdir?

İcralık olanlardan kredi için istenen belgeler büyük oranda standart kredi çekme işlemleriyle aynıdır. Bankanın taleplerine göre farklılık gösteren bu belgeler:

 • Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
 • Gelir belgesi
 • Kefil, ipotek vb. (banka istediği takdirde)
 • İkametgâh belgesi
 • Mevcut borçları gösteren belge

Bankanın ilgili birimine eksiksiz olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Kredi notu bankanın belirlediği seviyenin altında olan ya da gerekli şartları sağlayamayan kişiler kredi talebinde bulunamazlar. Avukatlık icra takibinde olan kişilerin tekrardan kredi çekebilmeleri için teminat ve kefil göstermeleri büyük ölçüde yeniden kredi alabilmelerinin önünü açacaktır. 

İcralık ve Kredi Notu Düşük Olanlar Nasıl Kredi Çekebilir?

İcra takibi olan kişiler için kredi veren bankalar öncelikle bu talepte bulunan kişilerin kredi notlarını dikkate almaktadır. Kredi notu düşük olan kişiler eğer bankanın belirlediği sınırın üzerindeyse kredi çekebilirler. İcralık ya da kredi notu düşük olan kişiler:

 • Teminat (ipotek) göstererek
 • Kefil bularak veya
 • Gelirine uygun düşük krediyle seçerek kredi çekebilirler.

Bu yöntemleri kullanarak icra takibi olan ve yanı zamanda düşük kredi notuna sahip olanlar bankaların kredi hizmetlerinden yararlanabilirler.

Vakıfbank Takip Borçlarını Faiz Sıfırlama

Vakıfbank borç kapatma kredisi sayesinde birçok kişi düşük faizli borç yapılandırma hizmetinden yararlanmaktadır. Özellikle icralık olan ve kredi notu düşük birçok kişi için faizsiz kredi sunulmaktadır. Türkiye Vakıflar Bankasının 2019 yılında sunduğu bu hizmetten:

 • Bireysel kredi borcu
 • Kredi kartı borcu ve
 • Ticari kredi borcu olanlar yararlanabilmektedir.

Türkiye Vakıflar Bankası ‘’Yanındaki Güç Paketi’’ kampanyası başlığı altında sıfır faizle 100 bin TL’ye kadar 12 vadeli kredi hizmeti sunmaktadır. Vakıfbank kampanyaları arasında icralık olan ve kredi borcunu ödeyemeyen kişiler için:

 • Bireysel kredi kartı ödeme fırsatı
 • Takip borçlarını sıfırlama fırsatı 
 • Düşük faizli yapılandırma fırsatı

Hizmetleri sunulmaktadır. İhtiyacınıza yönelik avantajlı kredi imkânlarından Türkiye vakıflar Bankası şubelerini ziyaret ederek kolayca yararlanabilirsiniz.

Ev İpotekli Kredi Veren Bankalar 2019

2019 yılı konut ipotekli kredi veren bankalar sayesinde uzun vadeli ve büyük tutarlı kredileri evinizi ipotek göstererek çekebilirsiniz. Genellikle ipotek olarak gösterilen evin ekspertiz raporunda belirtilen değerinin belirli bir oranı üst limit olarak çekilebilmektedir. Sadece konutları değil iş yerlerini ve imarlı arsaları da teminat olarak kabul ederek ipotekli kredi veren bankalar;Ziraat BankasıHalkbankKoç FinansDenizbankİş bankasıAkbankTEBBurgan BankVakıfbank

İlgili İçerik

QNB Finansbank Borç Transferi Kredisi

QNB Finansbank borç kapatma kredisi kapsamında borç transferi gerçekleştiren müşterilerine kredi desteği sunmaktadır. Borcunu kredi çekerek kapatmak isteyenler için bankanın sunmuş olduğu bu hizmetten yararlanmak için:

 • TC kimlik numaranızı yazarak sms ile hızlı ön başvuru yapabilir
 • Nüfus cüzdanı
 • Adres bilgileri (ikametgah, fatura vb.) ve
 • Gelir belgesiyle kesin başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank borç transfer kredisi 10.000 TL’lik bir kredi için:

 • %2,04 – Faiz oranı
 • %34.0284 – Yıllık maliyet oranı

Olarak hesaplanmıştır. Uygun geri ödeme koşulları ve düşük faiz oranları sayesinde kısa sürede kredi borçlarının ödemesi gerçekleştirilebilir.

Deniz Bank İcralık Olanlara Kredi İmkânı

Deniz Bank yasal takipte olanlara kredi hizmeti sunarak birçok müşterisine finansal destek olmaktadır. İcralık olan ve kredi borcu nedeniyle kredi notunu düşüren kişiler Deniz Bank avantajlı kredi imkanlarıyla kredi notlarını yükseltebilirler. Banka borçlarını deniz banka taşıyarak daha küçük taksit avantajları elde edebilirsiniz. Kredi borcunu taşıyanlar için Deniz Bank;

 • 12 Ay vadeli
 • Aylık %1,85 Faiz oranı
 • 10.000 TL’ye kadar kredi imkânı sunmaktadır.

İcralık olanlara kredi veren bankalar arasında borç yapılandırma ve kredi borcu kapatma kredisi başvurularınızı Deniz Bank şubelerinden ya da Deniz Bank resmi internet sitesinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Araç İpotekli Kredi Veren Bankalar 2019

Taşıt ipotekli banka kredisi talebinde bulunmak için sağlanması gereken ilk şart; kredi notunuzun yüksek olması ve ipotek edilecek aracın banka kriterlerine uygun olmasıdır. Günümüzde bankacılık sektöründe oluşan rekabet ortamı nedeniyle birçok banka müşterilerine farklı miktarlarda araç ipotekli kredi desteği sunmaktadır. Gelir durumunuza ve araç ekspertiz değerine göre yapacağınız başvurular olumlu ya da olumsuz olarak değerlendirilerek uygun miktarda krediyi kolaylıkla alabilirsiniz.  

İlgili İçerik

Akbank Borç Kapatma Kredi

Akbank kredi borcu kapatma kredisive kredi kartı borcu yapılandırma hizmetleriyle icra takibinde olan borçlu müşterilerinin, borçlarını yeniden yapılandırma ve ödeme imkânı sunmaktadır. Akbank borç transferi için:

 • 2,41 – faiz oranı
 • 12 ay vade imkânı
 • 20.000 TL’ye kadar kredi desteği sunmaktadır.

Kredi ya da kredi kartı borcu nedeniyle icralık olma tehlikesi yaşayan kişilerin Akbank borç kapatma kredisi kampanyalarından kolaylıkla yararlanabilirler. Başvuru şartları ve kredi detayları için Akbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Ziraat Bankası İcralık Olanlara Borç Kapatma Kredisi

Ziraat Bankası icralıklara kolay kredi imkânıyla kredi ve kredi kartı borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Türkiye Ziraat Bankası tarafından borç kapatma kredisi için başvuruda bulanabilirsiniz. Türkiye Ziraat Bankası borç kapatma kredisi için kredi kartlarına uygulanan faiz oranlarından daha düşük faiz ve vade seçenekleriyle oldukça fazla avantaj sunmaktadır.

 • 24 aya kadar %1,10 faiz oranı
 • 60 aya kadar %1,20 faiz oranları belirlenmiştir.

Uygun geri ödeme koşulları ve düşük faiz avantajlarından yararlanmak için Ziraat Bankası şubelerini ziyaret edebilir ve kredi detaylarını öğrenebilirsiniz.

Engellilere Kredi Veren Bankalar 2019

Engellilerin kredi aldığı bankalar 2019 konusu ülkemizde birçok vatandaşı yakından ilgilendirmektedir. Türkiye’de engelli insanların sayısı oldukça fazladır. Yaşamın her alanında zorluklar içerisinde yaşayan engelli vatandaşlar ekonomik anlamda da çeşitli problemler ile karşı karşıya kalmaktadır. Bununla birlikte eğitim, sağlık vb gibi birçok ihtiyaçları karşılamak için ekonomik yönden desteğe ihtiyaç duymaktadırlar. Bu ekonomik destekler için bankalar engellilere kredi imkânı sunarak onların yaşamına yardımcı olmaya çalışmaktadır.

İlgili İçerik

Yapı Kredi Bankası İcralık Olanlara Borç Yapılandırma

Yapı kredi icralık olanlara borç yapılandırma hizmeti ile güncel kredi ve kredi kartı borçlarının yeniden yapılandırılarak taksitlendirilmesini sağlayabilirsiniz. İcralık olanlara kredi veren bankalar arasında sıklıkla tercih edilen Yapı Kredi Bankası, taşıt, konut kredisi ve kredi kartı borç yapılandırılmasını sağlamaktadır. Kredi borcu nedeniyle icralık olan ve borcunu ödeyemeyen kişiler için banka faiz oranlarını:

 • Konut kredisi, faiz oranı – %1,59
 • Taşıt kredisi, faiz oranı – %1,79
 • İhtiyaç kredisi, faiz oranı – %1,85

Olarak belirlemiştir. Kredi borcunun ödenmesine yönelik sağlanan avantajlı destek paketleri sayesinde icralık olan kişilerin borçlarını yeniden yapılandırması ve düşük faiz oranlarından yararlanmaları hedeflenmektedir. Kredi yapılandırma şartları ve kredi detayları bankadan bankaya farklılık gösterdiği için başvurularınızı gerçekleştirmeden önce mutlaka Yapı Kredi Banka şubeleri ziyaret etmeniz gerekmektedir.