Ertelemeli Kredi Veren Bankalar 2019 - Banka ve Kredi Rehberi
 • YARIM ALTIN
  863,94
  % -0,35
 • $ DOLAR
  5,7449
  % -0,11
 • € EURO
  6,3531
  % 0,14
 • £ POUND
  7,4259
  % 0,10
 • ¥ YUAN
  0,8211
  % 0,06
 • РУБ RUBLE
  0,0903
  % 0,28
 • BITCOIN
  48701,645
  % -0,18
 • BIST 100
  105.380
  % 1,54
Aranacak kelimeyi yazın ve enter tuşuna basın...

Ertelemeli Kredi Veren Bankalar 2019

Ertelemeli Kredi Veren Bankalar 2019

2019 yılı geç ödemeli kredi veren bankalar tarafından sunulan faiz oranları, üst limitleri, vade seçenekleri, başvuru şartlarını ve istenen belgeleri detaylı olarak inceleyerek sizlerle paylaştık. Genel olarak bakıldığında ilk taksiti 3 aya kadar erteleme fırsatı sunan ertelemeli kredi fırsatı sunan bankalar sayesinde ödemelerinizi erteleyebilirsiniz. Sizlerle paylaştığımız bilgileri detaylı olarak inceleyerek kendinize en uygun ertelemeli krediyi seçebilirsiniz.

Ertelemeli Kredi Fırsatı Sunan Banklar Listesi

2019 yılında ertelemeli kredi fırsatı sunan bankalar;

 • QNB Finansbank
 • Halkbank
 • ING Bank
 • Akbank
 • Alternatif Bank
 • TEB
 • Vakıfbank
 • Denizbank (Kredi kartı ile)

Ertelemeli Kredilerin Fayda ve Zararları

Ödeme ertelemeli kredilerin avantajları ve dezavantajlarına hakkında detaylı bilgiye sahip olmak ödemenizi planlamanız açısından size avantaj sağlayacaktır. Adından da anlaşılacağı üzere ilk taksitinizi erteleyebildiğiniz bu kredi türünde erteleme süresi genellikle 3 aydır. Zaten avantajı da burada yatan ertelemeli kredi sayesinde erteleme süresince rahat bir nefes alarak maddi açıdan toparlanma fırsatına sahipsiniz. Dezavantaj olarak gösterebileceğimiz kısmı ise ödenen miktarlar oluşturmakta. Örneğin 60 ay vade ile çekeceğiniz 3 ay ertelemeli kredide çektiğiniz miktar 60 aya değil 57 aya bölünerek hesaplanmakta. Yani her ne kadar 3 ay geç ödemeye başlamış olsanız da bu sefer taksit tutarları daha yüksek olarak karşımıza çıkmakta. Bunun için ertelemeli kredi alırken ödeme planımızı dikkatli şekilde oluşturarak yaşanacak problemleri en aza indirebilirsiniz.

Doğum Borçlanması İçin Kredi Veren Bankalar 2019

Doğum borçlanması ödemesi için kredi alınabilen bankalar sayesinde sigortalı olan kadınlar doğum yapmalarının ardından SGK ödemelerini kredi kullanrak yapabilirler. Yasalar kapsamında sigortalı kadın çalışanlarına verilen bu hak sayesinde kadınlar izinli oldukları sürenin prim borcunu ödeyerek sigortalı olabiliyorlar. Üç çocuğa kadar doğum borçlanması yapmak mümkündür. Toplamda üç çocuğa kadar 2160 gün borçlanma yapılabilir. Bu borçlanma sayesinde doğum izni süresince sigortası yatırılmayan çalışan kadınların SGK kapsamına aldırmaları mümkün

İlgili İçerik

QNB Finansbank ile 3 Ay Sonra Öde

Her türlü acil nakit ihtiyacınızda yanınızda olan QNB Finansbank’tan ertelemeli kredi fırsatı. Herhangi bir kefile ya da belgeye ihtiyaç duymadan 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisine aylık %2,04’ten başlayan faizlerle sizlerle. 50.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınıza 3 ay erteleme fırsatı sunan bu kredide vade süresince kişiye hayat sigortası da yapılmakta. SMS ile, internet ve cep bankacılığı ile başvuru yapabileceğiniz bu kredide 60 aya varan vade seçenekleri bulunuyor.

SMS ile başvuru yapmak isteyenler T.C. Kimlik numaralarını 5030’a SMS atarak hızlı bir şekilde başvuru yapabilir. SMS tutarı Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom için 0,65 TL olup gönderdiğiniz bu SMS sadece bir ön onaydır. Daha detaylı bilgi için 0850 220 8 573 numarası üzerinden QNB Finansbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Halkbank Ertelemeli Eğitim Kredisi

Halkbank eğitim kredisi ile 50.000 TL’ye kadar çekeceğiniz kredilere 2 ay erteleme imkanı. Çocukların eğitim için sunulan bu kredi 60 ay vade seçeneğiyle karşımıza çıkmakta. Ödemede ciddi esneklikler sunan eğitim kredisi sayesinde dileyenler ilk taksiti 2 ay erteleyebilir, dileyen 3 ayda bir ödeyebilir ya da artan veya azalan taksit tutarları belirleyebilirsiniz. İki farklı faiz seçeneği sunulan eğitim kredisinde dilerseniz 52,50 TL tahsis ücreti ödeyerek %1,99 faiz oranından veya tahsis ücretini hiç ödemeden aylık %2,04 faiz seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Ertelemeli kredi için en yakın Halkbank şubesine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Bu kredi için Halkbank tarafından istenen belgeler;

 • Kimlik, ehliyet ya da pasaport
 • Gelirinizi beyan eden belge
 • Varsa ek gelir belgesi (faiz geliri ya da kira gelirleri gibi)

ING Bank Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

ING Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası sadece 5.001 TL ile 100.000 TL arasında çekilen ihtiyaç kredilerine özeldir. Ertelemeli kredi kampanyası kapsamında 60 aya varan vade seçenekleri bulunmakla birlikte 3 ay ertelenme uygulanması halinde 57 ay vade üzerinden ödeme planı hazırlanmaktadır. Aylık %1,94 faiz oranı ile sunulan 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kapsamında sizden istenen belgeler;

 • T.C uyruklu kişiler için kimlik belgesi, ehliyet ya da pasaport
 • Yabancı uyruklu kişiler için pasaport ve oturma izni
 • Sektörünüze uygun gelir belgesi beyannamesi

30 Haziran 2019 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyadan yararlanmak için hemen internet sitesinden veya ING Bank şubeleri üzerinden başvuru yapın.

Engellilere Kredi Veren Bankalar 2019

Engellilerin kredi aldığı bankalar 2019 konusu ülkemizde birçok vatandaşı yakından ilgilendirmektedir. Türkiye’de engelli insanların sayısı oldukça fazladır. Yaşamın her alanında zorluklar içerisinde yaşayan engelli vatandaşlar ekonomik anlamda da çeşitli problemler ile karşı karşıya kalmaktadır. Bununla birlikte eğitim, sağlık vb gibi birçok ihtiyaçları karşılamak için ekonomik yönden desteğe ihtiyaç duymaktadırlar. Bu ekonomik destekler için bankalar engellilere kredi imkânı sunarak onların yaşamına yardımcı olmaya çalışmaktadır.

İlgili İçerik

3 Ay Ertelemeli Kredin Akbank’ta

Kredim Akbank’ta 3 ay erteleme kampanyası ile 50.000 TL’ye varan nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. İlk taksitin en fazla 92 gün ertelenebildiği bu krediye 60 ay vade seçeneği sunulmuştur. Kredim Akbank’ta kampanyasında 60 ay vadeli 3 ay ertelemeli kredinizin taksit tutarları 57 taksite bölünerek hesaplanmaktadır. Çekeceğiniz kredi tutarı ve vade seçeneklerine göre faiz oranları da değişen bu kredinin faiz oranları en düşük 2,09 ve en yüksek 2,46 olarak göze çarpmakta.

Akbank.com üzerinden, Akbank telefon şubesini arayarak, Akbank internet şubesinden, Akbank Mobil üzerinden ya da şubeler üzerinden başvurularınızı yapabileceğiniz bu kredi için istenen belgeler;

 • Nüfus cüzdanı ya da ehliyet fotokopisi ve aslı
 • Gelir belgesi (maaşı Akbank’a yatanların getirmesine gerek yoktur.)
 • Gerekli durumlarda adres teyidi için son 3 aya ait fatura veya ikametgah belgesi
 • Özel sektör çalışanlarından SGK hizmet döküm belgesi talep edilmektedir.

Alternatif Bank Ertelemeli Kredi

Alternatif Bank 3 ay ertelemeli kredi ile kredi ödemelerine 3 ay gecikmeyle başlayın. 36 aya varan vade seçenekleri sunan Alternatif Bank bütün vadeler için aylık faiz oranını ise %2,55 olarak belirlemiştir. Krediyi çeken kişiye hayat sigortasını da zorunlu tutan banka gerekli durumlarda kefil ya da teminat talebinde bulunabilir. Başvurular sadece Alternatif Bank şubeleri üzerinden yapılmakla beraber talep edilen belgeler;

 • Nüfus cüzdanı
 • Gelir belgesi
 • İkametgâh veya son 3 aya ait adınıza yazılmış fatura (telefon, internet, su, elektrik gibi)
İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar 2019

Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar zaman zaman sundukları bu hizmetlerle nakit ihtiyacı olan kişilere düşük tutarlı krediler vermektedir. İcralık olanlara kredi veren bankalar bu hizmeti sağlarken güvence istemekte ve birçok önemli prosedür uygulamaktadır. Ödenmemiş, geciken ya da farklı bir nedenle kredi notunun düşmesine neden olan kişilerin yeniden kredi alabilmesi, icralık olduğu için oldukça zordur. Türkiye’de gelişen bankacılık sektörü ve beraberinde gelen rekabet ortamı sayesinde icralık

İlgili İçerik

TEB CETELEM

TEB CETELEM ödemesiz kredi ile 3 aya kadar ilk taksitinizi geciktirebilirsiniz. Ödemesiz dönemli olarak geçen bu kredi sayesinde 50.000 TL’ye varan nakit ihtiyaçlarınızı 3 ay ertelemeli olarak ödeyebilirsiniz. Kredi faizi %1,02 olarak gösterilen bu kredinin vadesi ise 12 ay. TEB CETELEM ödemesiz kredi ile daha detaylı bilgi almak için 0(216) 645 54 54 numarası üzerinden müşteri hizmetlerini arayabilir ya da en yakın TEB şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Vakıfbank Memura Özel Erteleme

Vakıfbank 3 ay ertelemeli kredi fırsatından sadece kamu personelleri ve emekliler yararlanabilmektedir. 90.000 TL üst limiti bulunan bu kredi sayesinde anlık ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. İlk taksiti 3 ay ertelemeli olarak verilen bu kredinin faiz oranı ise %2,39 olup seçeceğiniz vadeye göre farklılık göstermemektedir. 3 ay ertelemenin yanı sıra taksitlerde artan ve azalan olarak esneklikte sağlayan Vakıfbank erteleme kredisine başvurular sadece Vakıfbank şubeleri üzerinden yapılmaktadır.

Denizbank Kredi Kartına Ertelemeli Taksitli Nakit

Denizbank bonusa özel ertelemeli taksitli nakit fırsatı ile 3 ay erteleme fırsatına sahipsiniz. Denizbank kredi kartınıza ait internet bankacılığını kullanarak 3 ay ertelemeli taksili nakit çekebilirsiniz. 12 aya varan taksit seçenekleri sunan bu fırsata SMS ile de başvuru yapmanız mümkün. SMS ile başvuru için ERTELE boşluk kredi kartınızın son 6 hanesi boşluk kullanmak istediğiniz tutarı 3280’a gönderebilirsiniz. Ayrıca Denizbank şubeleri üzerinden de bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Denizbank’ın sunduğu bu fırsat sayesinde düşük tutarlı acil nakit ihtiyaçlarınıza çözüm oluşturarak ilk taksit ödemenizi 3 ay geciktirebilirsiniz Böylelikle ertelemeli kredi almadan düşük miktarlı ihtiyaçlarınıza çözüm sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En Kolay Kredi Veren Bankalar 2019 başlıklı makalemizde İhtiyaç Kredileri, Konut Kredileri ve Taşıt Kredileri hakkında bilgiler verilmektedir.