Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar - Banka ve Kredi Rehberi
 • YARIM ALTIN
  863,94
  % -0,35
 • $ DOLAR
  5,7449
  % -0,11
 • € EURO
  6,3531
  % 0,14
 • £ POUND
  7,4259
  % 0,10
 • ¥ YUAN
  0,8211
  % 0,06
 • РУБ RUBLE
  0,0903
  % 0,28
 • BITCOIN
  48701,216
  % -0,18
 • BIST 100
  105.380
  % 1,54
Aranacak kelimeyi yazın ve enter tuşuna basın...

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Hayat şartlarının giderek daha zorlaştığı günümüzde özellikle çok fazla borcu, dağınık ödeme durumu olan kişiler için daha çekilmez bir hal almaktadır. Dağınık halde ki borçları tek bankada toplamak için borç kapatma kredisi veren bankalar hakkında ufak bir araştırma yapabilirsiniz. Bankalar ödeme zorluğu çeken ve taksitlerin toplamanın müşteri maaşına yakın olan kişileri tek bir kredi hesabı ve uzun ödeme seçeneğiyle rahatlatmaktadır. Örneğin; 20.000 TL toplam borcu olan bir kişi ödemeleri dağınık olduğu yüzden taksitleri ödemekte zorluk çekmekte ve geç ödemelerden kaynaklı kredi notu da olumsuz etkilenmektedir. 60 ay vadede alınacak yeni bir kredinin hem aylık ödemesi az olacağı gibi hem de kredi notunu olumlu yönde etkileyecektir.

Şimdi konuyu daha iyi anlayabilmeniz ve banka banka araştırma yapmanıza gerek kalmaması adına güncel borç kapatma kredisi veren bankalar hakkında sizler için bir araştırma yaptık. Bankaların başında reklamlarda da sık sık duyacağınız gibi TEB bankası gelmektedir. İsterseniz sırasıyla bankaları yakından inceleyelim.

TEB Borç Kapatma Kredisi

TEB kredi aşçından ülkemizde oldukça müşterisi olan bankalardan bir tanesidir. Bankanın sadece bir sevmeyeceğiniz özelliği var oda puanı yüksek olan kişiye uygun daha düşük olan kişilere yüksek faiz uyguluyor olmasıdır. Zaten kredi alamıyorum olsun diyorsanız tercih edebilirsiniz. Puanınız yüksek ise TEB tam aradığınız banka! Hemen inceleyelim.

10.000 TL alacağınız bir kredi için 60 ay vadede aylık ödeme miktarınız 273,11 TL olacaktır. Alacağınız kredinin faiz oranı yüzde 1,49 olacaktır. Tabi bu imkandan sadece Findeks Kredi notu 1.850 ve üstü olan kişiler faydalanmaktadır.

TEB Borç Kapatma Kredisi

TEB Borç Kapatma Kredisi

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi

QNB Finansbank’da borç kapatma kredisi veren bankaların başında gelmektedir. Yine TEB bankasında olduğu gibi kredi puanına göre faiz oranı uygulanmaktadır.

Alacağınız 10.000 TL bir kredi için 60 aylık bir hesaplama yaptığımızda aylık ödeme tutarınız 278 TL olmaktadır. Kredinin faiz oranı yüzde 1,58 olmaktadır. 500 TL gibi bir sigorta tutarı ödedikten sonra kalan bakiyeniz hesabınıza aktarılacaktır.

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi

Ziraat Bankası Borç Kapatma Kredisi

Devlet bankaların başında gelen bankalardan bir tanesi olan Ziraat Bankası Borç kapatma kredisi veriyor. Banka özellikle son faiz indirimiyle birlikte oldukça çok başvuru topladı. Şu sıralar giderseniz biraz yoğunluk ile karşılaşabilirsiniz. Maaşını Ziraat Bankasından alan müşterilerin yüzde 1,49 faiz oranından kredi alabilme imkanı sunan banka diğer müşterilere ise yüzde 1,59 faiz oranı sunmaktadır.

Yine alacağınız 10.000 TL kredi için diğer bankalarla karşılaştırma yapabilmeniz adına 60 ay vadede aylık ödeme miktarınız 273 TL olmaktadır. Diğer kamu bankalarında da yine aynı faiz oranını alabilmeniz mümkün.

Ziraat Bankası Borç Kapatma Kredisi

Ziraat Bankası Borç Kapatma Kredisi

Garanti BBVA Borç Kapatma Kredisi

Özel bankaların başında gelen Garanti Bankası son yıllarda yaptığı dijital geliştirmelerle birlikte en popüler bankalardan bir tanesidir. Diğer bankalara göre faiz oranı biraz yüksek olsa da sağladığı imkanlarla birçok müşteriyi kazanmıştır. Borcunuzu kapatıp Garanti bankasından tek bir kredisi sahibi olabilirsiniz.

Alacağınız 10.000 TL kredi için 60 ay vade yaptığınızda aylık ödeme miktarınız 315,33 TL olacaktır. Yüzde 1,99 faiz oranıyla toplam geri ödeme miktarınız 18.920 TL olacaktır.

Garanti BBVA Borç Kapatma Kredisi

Garanti BBVA Borç Kapatma Kredisi

İnternet Üzerinden Borç Kapatma Kredisi

İnternet üzerinden kredi limitiniz yeterliyse yeni bir kredi alabilir ve mevcut kredilerinizi EFT yoluyla kapatabilirsiniz. Dijital kredi veren bankaların başında Akbank, GarantiBBVA, Finansbank, Enpara ve maaş müşterilerine dijital kredi imkanı sunan Ziraat Bankası gelmektedir. Sizlerde bu bankalardan 60 aya varan vadelerde kredi alabilir ve dağınık halde olan diğer ufak kredilerinizi kapatabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizde emekli memura faizsiz kredi veren bankalar, emeklilere özel kredi kartı veren bankalar ve emekliye 0 faizli kredi veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.