Avukatlık ve İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar - Banka ve Kredi Rehberi
 • YARIM ALTIN
  863,94
  % -0,35
 • $ DOLAR
  5,7449
  % -0,11
 • € EURO
  6,3531
  % 0,14
 • £ POUND
  7,4259
  % 0,10
 • ¥ YUAN
  0,8211
  % 0,06
 • РУБ RUBLE
  0,0903
  % 0,28
 • BITCOIN
  48701,519
  % -0,18
 • BIST 100
  105.380
  % 1,54
Aranacak kelimeyi yazın ve enter tuşuna basın...

Avukatlık ve İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar

Avukatlık ve İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar
avukatlık ve icralık olanlara kredi veren bankalar
avukatlık ve icralık olanlara kredi veren bankalar

Avukatlık olanlara kredi, avukata verilmeiş kişilere kredi veren bankalar, icralık olanlara kredi veren bankalar, yasal takibe girmiş olanlara kredi veren bankalar, avukatlık ve icralık olanlara kredi verilirmi daha bir çok detayı yazımızda göreceksiniz. Bazen bazı durumların sonucunda kişiler bankalara olan borçlarını ödemekte sıkıntı yaşayabilirler. Bu sebepten ötürü olumsuz sonuçlar ile sonuçlandığında zor durumda kalabilirler. Bu şekilde bir durumda iseniz bankaların sizi icraya verebilir yani bundan sonra avukatlar sizinle uğraşacaktır. Bazı durumlardan ötürü kredi borcunuzu ödememişseniz vede bu borcu takip etmek amaçlı avukatlar sizleri aramakta olabilir. Eğer böyle bir durum içerisinde iken bile kredi kullanmanız gerekiyorsa avukatlık icralık olanlara kredi veren bankalar  yazımızın devamında sizlere sunacağız.

Avukata Verilmiş İcralık Olanlar Bankalar İle Çalışabilir Mi?

Eğer avukatlık veya icralık olursanız bankalar ile çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. Avukatlık olanız bil banka ile olan ilişkiniz kesilmesi gibi bir şey söz konusu değildir. Örnek verecek olursak sizi avukata veren bankadaki borcunuzu kapatmak için daha başka bankalar ile görüşme sağlayabilir ve sicilinizin mevcut durumuna göre bu bankadan Borç kapatma kredisi için başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun dışında borç kapatma kredisi veren bankaları yazımızın devamını okuyarak bankalardaki durumunuza göre borçlarınızı kapatmak amaçlı kredi desteğine başvuruda bulunabilir.

Tabiki bu borçlarınızdan ötürü kötü bir durumda ise ve belirli bir süredir yani uzunca bir zamandır ödeme yapmadı iseniz bankada bulunan sicilinizi düzeltmek içi yapmanız gereken belirli birkaç işlem olacaktır. Bunun gibi borçlarınızı ödemiyor yada destek ile yapılandırıp ödeme yapmıyorsanız ihmalinizin sonucunda banka tarafından siciliniz kara listeye alınabilir ve diğer bankalar tarafından da görülür hala gelecektir. Yani diğer bankalara başvurularınız ters teper ve kredi veya kredi kartı kullanma ihtimaliniz varsa bile sıfırlanır.

Avukatlık İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar 2019

avukatlık ve icralık olanlara kredi veren bankalar
avukatlık ve icralık olanlara kredi veren bankalar

Asıl meselemiz olan  avukatlık olanlara kredi veren bankalar hakkında açıklamada bulunmaya. Ancak, yazımızın başlarındada bahsettiğimiz gibi borçlu olduğunuz banka dışında diğer bankalardan kredi kullanmak istiyorsanız ve borçlarınızı düzenli bir şekle geçirmek istiyorsanız ilk önceliğiniz sicilinizin gerekli olan kadar iyi görünmesi ve kara liste düşmemeniz gerekmekte. Bulunan borçlarınızı yapılandırıp ödemenizi sağlamak için sizlere kredi fırsatı sunan bankalar mevcuttur bu banka isimlerini sizler için aşağıda listeledik. Aşağıda yazmış olduğumuz bankaların şubelerine ziyarette bulunarak borçlarınız için görüşme yapabilir olan tüm borçlarınızı tek banka altında toplamak istediğinizi dile getirebilirsiniz. Verilecek olan kredinin statüsü farklı olduğu için eğer bu durumu belirtmez iseniz kredi teklifiniz ihtiyaç kredisi olarak algılanacaktır böylece onay ihtimali oldukça düşük olacaktır.

Avukatlık Ve İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar

 • Akbank
 • İş Bankası
 • Türkiye Ekonomi Bankası ( TEB)
 • Garanti Bankası
 • YapıKredi bankası
 • Vakıfbank
 • Ziraat Bankası
 • Aktif Bank (N Kolay Kredi)

Yukarıda belirtmiş olduğum bankaların şubelerine girip görüşebilirsiniz ve belirttiğimiz yolları takip ederek kredi kullanmayı deneyebilirsiniz. Ancak yazımışın başlarında da bahsettiğimiz gibi sicilinizim bu durumlar için müsait olmadığını düşünüyorsanız kredi kullanamayacağınızı aklınızdan çıkarmamanız gerek.

Bir önceki yazımız olan Devlet Destekli Evlilik Kredisi Nasıl Alınır? başlıklı makalemizde İhtiyaç Kredileri ve İhtiyaç Kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.