Akbank Kredi Kartı Başvurusu 2019 - Banka ve Kredi Rehberi
 • YARIM ALTIN
  884,84
  % -0,07
 • $ DOLAR
  5,7947
  % 0,00
 • € EURO
  6,4692
  % -0,09
 • £ POUND
  7,4903
  % -0,51
 • ¥ YUAN
  0,8210
  % 0,17
 • РУБ RUBLE
  0,0910
  % -0,03
 • BITCOIN
  47535,518
  % 3,41
 • BIST 100
  98.415
  % 0,00
Aranacak kelimeyi yazın ve enter tuşuna basın...

Akbank Kredi Kartı Başvurusu 2019

Akbank Kredi Kartı Başvurusu 2019

Kredi kartını Akbank’tan almak isteyen kişiler, bankanın online işlemler sistemi üzerinden kredi kartı başvurularını anında yapabilmekte ve oldukça uygun geri ödeme koşullarına sahip olan kredi kartlarını hızlı bir şekilde alabilmektedirler. Türkiye’nin önde gelen bankalarından birisi olan ve bu alanda kendisini oldukça geliştiren Akbank, yıllardır müşterilerine kaliteli ve avantajlı bankacılık hizmetlerini sunmaktadır. Oldukça uygun kredi olanaklarına sahip olan banka aynı zamanda ülkemizde ve yurt dışında pek çok noktada geçerliliğe sahip olan kredi kartlarıyla da pek çok müşterisi için en ideal kartlara sahip olan bankalardan bir tanesidir. Uygun ödeme planlarına sahip olan bankanın müşterileri için sunmuş olduğu farklı birçok kredi kartı bulunmaktadır.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Akbank’tan kredi kartı almak isteyen kişilerin kredi kartı başvuruları, bankanın internet bankacılığı üzerinden oldukça kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Avantajlı kampanyalarını uygun olanaklarla müşterisine sunan banka aynı zamanda chip-para ile müşterilerinin puan kazanmasına da yardımcı olmaktadır. Bankanın avantajlı kredi kartlarından faydalanmak isteyen kişiler Akbank kredi kartı başvurularını;

 • SMS,
 • İnternet Bankacılığı,
 • Akbank Direkt Mobil Uygulaması,

Üzerinden oldukça kolay bir şekilde yapabilmektedirler.

Akbank Kredi Kartlarının Özellikleri

Akbank kredi kartı özellikleri, diğer tüm standart kredi kartlarının yapmış olduğu işlemleri yapan ancak bunun yanında müşterilerine oldukça uygun avantajlar sunan bankalardan bir tanesidir. Özellikle harcadıkça kazandıran bankanın müşterilerine sunmuş olduğu avantajlı kredi kartları sayesinde hem yurt içinde hem de yurt dışında pek çok kişi oldukça uygun alışveriş yapma imkanına sahip olmaktadır. Akbank anlaşmalı üye iş yerlerinden veya taksitli çekim yapan firmalardan yapılan tüm alışverişlerde puan kazandıran kredi kartları sahipleri kazanmış oldukları puanları biriktirerek nakit para yerine de kullanabilmektedirler. Akbank kredi kartına sahip olan kişilerin aynı zamanda kredi kartlarından nakit avans kullanma avantajları da mevcuttur. Bankanın müşterileri için sunmuş olduğu en önemli avantaj ise yapmış olduğu tüm harcamaları kart üzerinden taksitlendirme olanağına sahip olmasıdır. Ancak belirlenecek olan taksit limiti bankanın inisiyatifine bağlı olan bir durumdur.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu 2019

2019 yılında Denizbank kredi kartı başvurusu yapmak için; kişilerin düzenli bir gelirleri ve Denizbank’ta bir banka hesaplarının olması gereklidir. Eğer düzenli geliri yok ise kişinin var olan gelirini belgelemesi veya işsiz ise bir önceki işini belgelemesi gereklidir. Bu şartları sağlayan herkesin Denizbank’tan kredi kartı başvurusu yapabilmesi için birçok yolu vardır. Kişilerin başvurularının olumlu sonuçlanması ve kartlarının teslim edilmesi sonucunda kişiler ilk önce kredi kartlarını açtırmalılardır. Daha

İlgili İçerik

Şubeye Giderek Akbank Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

Akbank şubesine giderek kredi kartı başvurusunda bulunacak olan kişiler, bankanın yetkilileri ile görüşerek kart başvurularını yapabilir ya da bankanın sunmuş olduğu kredi kartı çeşitlerinden faydalanabilirler. Bankaya giden kişiler için yapacakları kredi kartı başvurularında istenilecek en önemli şey düzenli bir gelirleri olması durumudur. Ancak kart başvurusunu yapacak olan kişi öğrenci ise banka tarafından istenilen bu şart sağlaması beklenmez. Akbank kredi kartı başvuru formunu dolduran kişiler, kredi kartı başvurularını tamamlamış olurlar. En geç 15 gün içerisinde isimlerine ait olan adrese gönderilecek olan kartlar ile kişiler, en uygun ve avantajlı alışverişi yapma imkanına hızlıca sahip olmuş olacaklardır.

Akbank Müşteri Hizmetleri Kredi Kartı Başvurusu

Akbank müşteri hizmetleri üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunacak olan kişiler, bankanın 444 25 25 numaralı telefonunu arayarak bankaya anında kredi kartı başvurusunda bulunabilirler. Müşteri temsilcilikleri üzerinden alınan başvurular ile kişiler, kredi kartı başvuru işlemlerini şubeye gitmeden oldukça hızlı bir şekilde halledebilirler.

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu 2019

İş Bankası kredi kartı talebinin gerçekleştirilebileceği pek çok kanal bulunmaktadır. İş Bankası kredi kartı olan Maximum Kart sayesinde 200.000 binden fazla işyerinde alışveriş yapma imkanı bulunmaktadır. Çeşitli taksit seçeneklerinin yanında, MaxiPuan kazanma şansı da sunan Maximum Kart’a sahip olmak isteyen kişilerin, banka tarafından belirlenmiş tüm koşulları yerine getirmesi ve doğru kanal üzerinden başvurusunu gerçekleştirmesi gerekmektedir.İş

İlgili İçerik

Akbank İnternet Bankacılığı Kredi Kartı Başvurusu

Akbank’ın internet şubesi üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunmak isteyen kişiler, bankanın internet sitesi üzerinde yer alan kolay komutları takip ederek kredi kartı başvurularını tamamlayabilmektedirler. Buna göre kredi kartı başvurularını internet bankacılığı üzerinden yapmak isteyen kişiler;

 • Sistem üzerinde yer alan Kredi Kartı kısmına giriş yaparlar.
 • Daha sonrasında açılacak olan sayfa üzerinden gelen formda yer alan kişiye ilişkin bilgilerin (isim, soy isim, cep telefonu, T.C. kimlik numarası) gerekli alanlara girilmesi gerekmektedir.
 • Açılan alanda kişilerin alacakları kredi kartı türünü seçmeleri beklenir.

Yukarıda verilen bilgiler sayfa üzerinde doldurulduktan sonra gönderme işlemi yapılır. Yapılan gönderme işlemlerinin ardından bankaya iletilen başvurular bankanın hızlı değerlendirmesinden geçer. Banka başvuru yapan kişilerin başvuru değerlendirmesini olum olarak yapmışsa kişilerin sistem üzerine tanımlamış olduğu numara üzerinden kredi kartı sonuçlarını kişileri arayarak bildirecektir.

Akbank Direkt Üzerinden Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Direkt uygulamasıyla kredi kartı başvurusunu yapmak isteyen kişiler, bankanın mobil uygulaması olan direkti cep telefonlarına indirmelidirler. Daha sonra açmış oldukları uygulama hesabı ile gereken talimatlara uyarak kişiler istedikleri Akbank kredi kartına başvuruda bulunabilirler. Ancak Akbank direkt kullanmak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli nokta, Direkt uygulamasının sadece Akbank’ın kendi müşterilerine özel olduğudur. Banka müşterisi olmayan kişilerin Direkt uygulamalarına giriş yapması maalesef mümkün olmayacaktır. Akbank Direkt’i eğer banka müşterisi iseniz IOS ya da Google Play üzerinden indirmeniz ve hızlı bir şekilde kredi kartı başvurusu yapmanız mümkündür.

ATM’ler Üzerinden Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Bankanın ATM’leri üzerinden kredi kartı başvurusu yapmak isteyen kişiler, eğer bankanın kendi müşterisi değillerse ATM üzerinden kartsız işlem menüsünü seçerek devam etmelidirler. Kartsız işlemler menüsü üzerinden kişilerin T.C. kimlik numaraları ile başvuruda bulunabilecekleri kredi kartları oldukça uygun koşullarda kişilere sağlanacaktır. Daha sonrasında ATM üzerinden başvuruda bulunan kişilere banka geri dönüş sağlayarak başvuruları işleme alır.

Akbank Kredi Kartı Başvurusunda Bankanın Değerlendirmesi Neye Göre Yapılır?

Akbank kredi kartı başvurusunda incelenen şeyler şunlardır;

 • Kredi kartı başvurusu yapacak olan kişinin kredi notu,
 • Kişinin banka sicili,
 • Gelir durumunu beyan eden belgeler ya da kişinin düzenli bir gelirinin lup olmadığı,
 • Kişiye ait ödeme geçmişleri,

Gibi durumlar bankanın müşterileri hakkında değerlendirmeye aldığı durumlardır.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Sonuçları

Akbank kredi kartına başvuruda bulunan kişiler, bankanın başvurum nerede hizmeti ile kredi kartı başvurularına ilişkin sonuçları görüntüleyebilmektedirler. Başvurum nerede hizmeti ile internet üzerinden oldukça kolay bir şekilde öğrenilebilen bu sonuçlara aynı zamanda kişiler bankanın direkt uygulaması ile de oldukça kolay bir şekilde ulaşabilmektedirler. Bankaya kredi kartı alma talebinde bulunan kişilerin başvuru sonuçlarını öğrenebilecekleri diğer bir kanal ise bankanın müşteri hizmetlerine ait numaralardır. Müşteri hizmetleri aranarak T.C kimlik numaraları ile öğrenilebilen kredi kartı sonuçları anında ve oldukça kolay bir şekilde öğrenilebilmektedir.

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu 2019

Yapı krediden kredi kartı başvurusunda bulunmak isteyen kişiler, bankanın hem en uygun kredi kartı seçeneklerinden dilediği kartı seçebilir hem de en kolay başvuru kanallarından bankaya kredi kartı başvurusunda bulunabilirler. Bankanın sahip olduğu kredi kartı seçenekleri ile alışveriş keyfini daha da kazançlı hale getirmek isteyen kişiler, oldukça uygun koşullarda bankanın sunmuş olduğu ayrıcalıklı kredi kartlarından dilediklerine başvuruda bulunabilirler. Yapmış olduğu tüm alışverişlerde kazançlı çıkmak isteyenlerin ortak tercihi

İlgili İçerik

Akbank Kredi Kartı Seçenekleri

Akbank’ın en avantajlı kredi kartları şunlardır;

 • Neo,
 • Axess,
 • Wings,
 • Free

Oldukça uygun olanaklarla müşterilere sunulan bu kredi kartları aynı zamanda oldukça uygun geri ödeme planlarına da sahiptir. Kişiye en uygun kredi kartı olanaklarını sunan banka, müşterilerinin taleplerine göre özel olarak oluşturmuş olduğu bu kredi kartlarıyla pek çok müşterisine en hızlı yoldan hizmetlerini sunar.

Akbank Kredi Kartı Şifresi Alma

Akbank kredi kartlarına ilişkin şifrelerini almak isteyen kişiler ilk olarak;

 • KKŞIFRE yazıp şifre almak istedikleri kredi kartlarına ilişkin kart numarasının son 4 hanesini yazarak 4425’e SMS gönderirler.
 • Bankanın resmi internet sitesi üzerinden “Kart Şifresi Al” a tıklayan kişiler, internet bankacılığı üzerinden şifre alma işlemlerini tamamlamış olurlar.

Bankanın müşterileri için oldukça uygun fırsatlarla sunmuş olduğu kredi kartları için kişiler şifrelerini yukarıda verilen kanallar aracılığı ile kolay bir şekilde oluşturabilmektedirler. Bankanın kendi müşterileri ise Direkt uygulaması üzerinden şifrelerini vakit kaybetmeden alabilme şansına sahiptirler.